





Három éve volt a közel húszezer ember életét követelő nagy japán földrengés és szökőár. A víz 20–25 millió tonna törmeléket sodort a nyílt óceánba, ennek egy részét ment Kanadába összeszedni egy 70 fős japán csoport.




A Cink olyan olvasótábornak készül, hogy itt remélem senki nem hiszi el, hogy ez tényleg földrengés lett volna. De ha nem az, aminek nem is látszik, akkor micsoda? Drkorsalman még az éjszaka folyamán leleplezte az egészet, méghozzá egyetlen infografikába sűrítve.

Facebookon kering, mégis megkönnyeztem.